×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

چنان دل کندم از دنیا که شکلم شکل تنهاییست

× !-- begin of gohardasht.com profile every where source code-- language=java src=http://www.gohardasht.com/gohardasht.asp?username=khodamokhodet23&th=6.png/ !-- end of gohardasht.com profile evry where source code --
×

آدرس وبلاگ من

khodamokhodet23.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/khodamokhodet23

لیست دوستان

ازادی اینترنتی

براساس گزارش جديد منتشر شده مشخص شد كه شمار افرادي كه در جهان به اينترنت دسترسي دارند طي پنج سال گذشته دو برابر شده و به بيش از دو ميليارد نفر رسيده است.

به گزارش الف به نقل از اكونوميست و  پايگاه اينترنتي " اينكوائير"، براساس گزارش جديد از سوي " freeom house" يك انديشكده آمريكايي كه در امور آزادي هاي اينترنتي و مدني فعاليت مي كند،  بسياري از دولتها با قوانين و سركوب‌ها به افزايش دسترسي مردم به اينترنت پاسخ داده‌اند.

در اين گزارش اعلام شد كه آزادي هاي برخي از كشورها در امور اينترنتي در مقايسه با سالهاي گذشته كمتر و محدوديت هاي اينترنتي در آن كشورها بسيار بيشتر شده است.

در اين گزارش عنوان شد كه دسترسي به شبكه‌هاي اجتماعي در تشديد فعاليت‌هاي مخالفان در سراسر جهان عرب تاثير بسزايي داشته است. همچنين در برخي كشورها  از جمله گرجستان و استوني آزادي‌هاي اينترنتي در حال حاضر بيشتر از دو سال گذشته است.

در اين گزارش همچنين اعلام شد كه آزادي‌هاي اينترنتي در جهان در حال كاهش است و نسبت به حملات سايبري و همچنين سانسور مطالب در اينترنت هشدار داده شده است.

در اين گزارش كشورهايي كه آزادي اينترنتي در آنها كامل وجود دارد نمره بين 0 تا 30، كشورهايي كه آزادي اينترنتي نسبتا وجود دارد 31 تا 60 و كشورهايي كه آزادي اينترنتي بسيار كمي در آنها وجود دارد 61 تا 100 نمره گرفته اند. در اين آمار جايگاه چين 83 و ايران 89 عنوان شده است
پنجشنبه 26 خرداد 1390 - 5:15:03 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem